KA1 projekt – Svladavanje izazova
Autor: Filip Novosel, 3. 7. 2020.

Na satu razrednika preko Zoom aplikacije, predstavljen je KA1 projekt – Svladavanje izazova. Projekt se odvijao 16. – 24.11.2019. u kojem je sudjelovalo i dvoje učitelja iz naše škole: Jelena Bajkovec i Filip Novosel.

Učenicima 6. c razreda je ukratko prikazan model nastave u njemačkom gradu Celleu. To je škola u sjevernoj Njemačkoj u kojem se nastava odvija jednosmjenski od 5. do 10. razreda.

Učenici su bili zainteresirani za samovrednovanje i model sati u toj njemačkoj školi. Također su pokazali interes za izvanučioničku nastavu, te zaključili kako i model u našoj školi nimalo ne zaostaje za modelom obrazovanja u jednoj visoko razvijenoj državi poput Njemačke.