Na izletu
Učenici 2. a i 2. d razreda naše škole bili su na izletu u Međimurju. Prvo smo posjetili muzej Oldtimer Šardi u Selnici. Tamo smo vidjeli stare automobile, bicikle i druga vozila. Bili smo i u mlinu u Žabniku i tamo smo se vozili skelom. Posjetili smo i Centar za posjetitelje Med dvemi vodama u Križovcu. Na kraju smo bili na sladoledu u Čakovcu. Na izletu je bilo lijepo jer smo se svi zajedno družili i puno smo naučili.
Viktor Šestanj Perić





