5. Festival matematike Varaždinske županije (5.-8. razredi) - obavijesti
Autor: Dario Maltarski, 19. 4. 2019.

Učenici VI. osnovne škole Varaždin sudjelovati će na 5. Festivalu matematike Varaždinske županije koji će se održati u četvrtak, 25. travnja 2019. godine, u Gospodarskoj školi  Varaždin (Božene Plazzeriano  4, 42000, Varaždin). Učenici trebaju doći pred VI. osnovnu školu prije 9:00 sati kako bi nakon okupljanja točno u 9:00 sati krenuli pješice u pratnji učitelja prema Gospodarskoj školi.

Sve potrebne informacije o natjecanju: okvirni vremenik, detaljan program, pravilnici ekipnog i pojedinačnoga dijela natjecanja, zadatci s prošlih festivala objavljene su na službenoj stranici Centara izvrsnosti Varaždinske županije posvećenoj Festivalu matematike.

Pojedinačno i ekipno natjecanje predmetne nastave osnovnih škola piše se u dvorani Druge gimnazije. Objavljeni raspored natjecatelja nije ažuran jer nisu napisani učenici koji zamjenjuju učenike koji su odustali. Točan raspored sjedenja natjecatelja i ekipa iz VI. osnovne škole možete vidjeti u dokumentu u prilogu ove objave.

Ako u ekipi postoji zamjena, kapetan ekipe će na listiću koji svaka ekipa dobiva na početku (listić za rješenja) na kojemu su upisani članovi ekipe olovkom prekrižiti ime učenika kojeg nema i (čitko) upisati ime i prezime učenika koji ga zamjenjuje.

Sretno svima!

Priloženi dokumenti: