Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Vještine

Ovdje možete saznati više o radu učeničke zadruge i drugim kreativnim vještinama u kojima sudjeluju naši učenici.

Domaćinstvo Kreativna grupa Zadruga - smotre Zdravi tjedan

Najuspješniji mali slikari
Autor: Ružica Martinec, 12. 12. 2011.

U subotu, 3. prosinca u Jadranskom osiguranju u Varaždinu upriličena je dodjela nagrada za najuspješnije male slikare prvih razreda naše škole.

Naime, Jadransko osiguranje je za učenike prvih razreda organiziralo likovni natječaj s temom  Sigurno u prometu. Svi prvašići su se odazvali na natječaj. Nagrađena  su po 3 učenika iz svakog razreda. To su Toma Ivanek, Martina Žalac i Jana Kovačić iz 1.a,  Patrik Brajković, Sara Čoh i Klara Dvorski iz 1.b, Sara Hohnjec, Mihael Kapeš i Mara Ščuric iz 1. C te Karlo Bartolić, Sara Hrastić i Iva Lorena Mrazović iz 1.d razreda.  Čestitamo nagrađenima!

Izložba svih radova još je tijekom prosinca upriličena u podružnici Jadranskog osiguranja u Zagrebačkoj ulici.

Radove možete pogledati u galeriji slika.