preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Važni dokumenti

OBRAZOVNA RAZDOBLJA

  1. obrazovno razdoblje 9.9. – 25.10. (34 nastavna dana) – 1. blok (nenastavni dani 28. i 29.10)
  2. obrazovno razdoblje 4.11. – 20.12. (35 nastavnih dana) – 2. blok
  3. obrazovno razdoblje 7.1. – 26.3. (53 nastavna dana) – 3. blok (nenastavni dan 27.3.)
  4. obrazovno razdoblje 30.3. – 17.6. (53 nastavna dana) – 4. blok

JELOVNIK

RASPORED 2018-2019

ŠKOLSKI DOKUMENTI

POLICA OSIGURANJA CROATIA OSIGURANJE

ZAKONI I PRAVILNICI

UDŽBENICI

Tražilica

Citati

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2130556
Tjedni individualni razgovori

Osim tjednih termina individualnih razgovora koji vrijede za razrednike, roditelji mogu doći na informacije svakog prvog četvrtka u mjesecu u terminu od 16:00 - 17:00 h. Tada je osim s razrednicima moguće razgovarati i sa svim ostalim učiteljima koji rade u školi.

Poštovani roditelji, tjedni termini individualnih razgovora s razrednicima navedeni su u tablici:

 

Razred

Učitelj 

Vrijeme IR u 1. i 3. obrazovnom razdoblju

Vrijeme IR u 2. i 4. obrazovnom razdoblju 

1. a

Ida Lacković

Ponedjeljkom,  8.50 - 9.35 h

 Srijedom, 9.50 - 10.35 h  

1. b

Ružica Martinec

Ponedjeljkom,9.50 - 10.35 h

Srijedom,10.50 - 11.35 h

1. c

Nikolina Kelemenić

Ponedjeljkom,10.50 - 11.35 h

Petkom,  8.00 - 8.45 h

1. d

Nives Blažunaj

Srijedom, 10.50 - 11.35 h

Srijedom, 8.50 - 9.35 h

2. a

Vesna Gašparić

Utorkom,  8.50 - 9.35 h

 Utorkom, 8.50 - 9.35 h

2. b

Petra Lončarić Časar

Srijedom,  8.50 - 9.35 h

Petkom,  8.50 - 9.35 h

2. c

Željka Dugi Sokač

Petkom, 9.50 - 10.35 h 

Utorkom,  9.50 - 10.35 h  

2. d

Rosana Štrocinger

Utorkom, 10.50 - 11.35 h

Petkom,11.40 - 12.25 h

3. a

Margareta Živković

Ponedjeljkom,10.50 - 11.35 h

Ponedjeljkom,10.50 - 11.35 h

3. b

Branka Kiđemet

Srijedom, 9.50 - 10.35 h

 Srijedom, 10.50 - 11.35 h

3. c

Lovorka Draginić

Petkom, 8.50 - 9.35 h

Ponedjeljkom,10.50 - 11.35 h

3. d

Irena Čerpinko

Ponedjeljkom, 9.50 - 10.35h

Ponedjeljkom,11.40 - 12.25 h

4. a

Gordana Lešnjak

Srijedom,  9.50 - 10.35 h

Utorkom,  11.40 - 12.25 h

4. b

Petra Kanešić

Četvrtkom, 11.40 - 12.25 h

Petkom,  9.50 - 10.35 h

4. c

Ružica Trogrlić

Ponedjeljkom,9.50 - 10.35 h

Srijedom, 8.50 - 9.35 h

4. d

Aleksandra Oreški

Utorkom, 8.50 - 9.35 h

Četvrtkom, 10.50 - 11.35 h

5. a

Jelena Bajkovec

Petkom, 11.40 - 12.25 h

Petkom,  11.40 - 12.25 h

5. b

Danijel Lukić

Srijedom, 11.40 - 12.25 h

Petkom, 10.50 - 11.35 h

5. c

Andreja Remar Vidrač

Utorkom, 11.40 - 12.25 h

Ponedjeljkom,11.40 - 12.25 h

5. d

Petar Rogina

Ponedjeljkom, 9.50 - 10.35 h

Petkom, 11.40 - 12.25 h

6. a

Nataša Narančić

Petkom, 8.50 - 9.35 h

Srijedom, 11.40 - 12.25h

6. b

Ivana Canjuga

Četvrtkom,11.40 - 12.25 h

Ponedjeljkom,10.50 - 11.35h

6. c

Filip Novosel

Četvrtkom, 9.50 - 10.35 h

Četvrtkom, 12.30 - 13.15h

6. d

Tomislav Rogulja

Utorkom, 12.30 - 13.15 h

Ponedjeljkom, 8.50 - 9.35h

7. a

Nina Prašnjak

Utorkom, 9.50 - 10.35 h

Utorkom, 10.50 - 11.35h

7. b

Anita Perkov

Četvrtkom,10.50 - 11.35h

Četvrtkom,10.50. - 11.35h

7. c

Marko Martnec

Četvrtkom, 9.50 – 10.35h

Četvrtkom, 9.50 - 10.35h

7. d

Alenka Bađun

Ponedjeljkom,9.50 - 10.35 h

Četvrtkom, 9.50 - 10.35h

8. a

Natalija Hranjec

Četvrtkom,13.30 - 14.15h

Četvrtkom, 9.50 - 10.35h

8. b

Vedrana Herman

Srijedom, 13.30 - 14.15 h

Srijedom, 11.40 - 12.25h

8. c

Mihaela Vrbnjak Grđan

Utorkom, 9.50 - 10.35 h

Četvrtkom, 11.40 - 12.25h

8. d

Tomica Kanoti

Četvrkom,12.30 - 13.15 h

Četvrtkom, 12.30 - 13.15h

BORAVAK

Popodne: 1.četvrtak u mjesecu -15:30 - 16.30h

 

Učiteljica

Vrijeme IR

Martina Banek

Četvrtkom, 11.40 - 12.25 h

Ivana Krišto

Četvrtkom,11.40 - 12.25 h

Valentina Balentović

Petkom, 11.40 - 12.25 h

Tanja Vincek

Ponedjeljkom,11.40 - 12.25 h

Danijela Popadić

Četvrtkom, 11.40 - 12.25 h

Maja Kragulj

Ponedjeljkom,11.40 - 12.25 h

Daria Cecelja

Četvrtkom, 11.40 - 12.25 h

Mateja Martinčević

Ponedjeljkom,11.40 - 12.25 h

Darija Botić-Labaš

Četvrtkom, 11.40 - 12.25 h

Monika Injić

Srijedom, 11.40 – 12.25 h

 

 

Stručna službaKsenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator)

KnjižničarMiroslav Cmuk (knjižničar).

 

Pogledajte još:

 

preskoči na navigaciju