preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Tražilica

Citati

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2453956
Tjedni individualni razgovori
Razgovori se održavaju jednom tjedno putem telefona, Teamsa ili ZOOM-a. U iznimnim slučajevima razgovori se uz prethodnu najavu razredniku te pridržavanje epidemioloških mjera (maske, otvoreni prozori, dezinfekcija) održavaju u školi uz prisustvo drugih sudionika (stručna služba, predmetni učitelji, ravnatelj). Tada se razgovori održavaju u stručnoj službi kojima je potrebno unaprijed najaviti razgovor. 
 
Učitelji održavaju individualne razgovore ujutro, a jednom mjesečno uživo - prvi četvrtak u mjesecu poslijepodne od 16:00 do 17:00 sati.
 

 

Razred

Učitelj 

 

 

1. a

Margareta Živković

 

 

1. b

Branka Kiđemet

 

 

1. c

Lovorka Draginić

 

 

1. d

Irena Čerpinko

 

 

2. a

Gordana Lešnjak

 

 

2. b

Petra Kanešić

 

 

2. c

Ružica Trogrlić

 

 

2. d

Aleksandra Oreški

 

3. a

Ida Lacković

 

 

3. b

Ružica Martinec

 

 

3. c

Nikolina Kelemenić

 

 

3. d

Nives Blažunaj

 

 

4. a

Vesna Gašparić

 

 

4. b

Petra Lončarić-Časar

 

 

4. c

Željka Dugi Sokač

 

 

4. d

Rosana Štrocinger

 

 

5. a

Alenka Bađun

 

 

5. b

Tomislav Herceg

 

 

5. c

Marko Martinec

 

 

5. d

Anita Perkov

 

 

6. a

Bojana Perko

 

 

6. b

Stella Kos - Harjač

 

 

6. c

Tomica Kanoti

 

 

6. d

Mihaela Vrbnjak Grđan

 

 

7. a

Elizabeta Borovec

 

 

7. b

Danijel Lukić

 

 

 7. c

Andreja Remar Vidrač

 

 

7. d

Petar Rogina

 

 

8. a

Martina Špičko

 

8. b

Ivana Canjuga

 

 

8. c

Filip Novosel

 

 

8. d

Tomislav Rogulja

 

 

BORAVAK

Popodne: 1. četvrtak u mjesecu 16:00 - 17:00 h

 

Učiteljica

Vrijeme IR

Monika Injić - 1. a

srijeda, 5. sat 

Maja Kragulj - 1. b

utorak, 5. sat 

Tanja Božić - 1. c

ponedjeljak, 5. sat 

Danijela Popadić - 1. d

petak, 5. sat 

Nina Kovač Tomašković - 2. a i 4. d

srijeda, 5. sat 

Daria Cecelja - 2. b i 4. a

srijeda, 5. sat 

Ivana Krišto - 2. c i 4. c

ponedjeljak, 5. sat 

Valentina Balentović - 2. d i 4. b

 srijeda, 5. sat 

Tena Rakonić - 3. a i 3. c

ponedjeljak, 5. sat 

Martina Banek - 3. b i 3. d

srijeda, 5. sat 

 

 

Stručna službaKsenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Marica Marasović (psiholog)

KnjižničarMiroslav Cmuk (knjižničar).

 

Pogledajte još:

 

preskoči na navigaciju