Ankete

U okviru projekta Školske sheme koja objedinjava dosadašnju Shemu školskog voća i povrća i Program mlijeka u školama, Hrvatski zavod za javno zdravstvo je na nacionalnoj razini nadležan za monitoring i evaluaciju utjecaja istih na prehrambene navike i zdravlje školske djece.

S obzirom na veliki broj škola koje su uključene u projekt, odredili smo statistički reprezentativan uzorak na kojem će se, u ovom krugu ispitivanja, provoditi monitoring i evaluacija, a kojim je obuhvaćena i Vaša cijenjena škola.  Najljubaznije bismo zamolili Vas, učenike Vaše cijene škole i njihove roditelje da nam svojim sudjelovanjem pomognete u provođenju navedenih aktivnosti i na taj način omogućite ocjenu učinkovitosti ovog važnog projekta.

Utjecaj Školske sheme na prehrambene navike i zdravlje školske djece procjenjivat će se Upitnikom o učestalosti potrošnje voća i povrća i mlijeka namijenjenim učenicima 4., 6. i 8. razreda osnovne škole, Upitnikom za roditelje, te Upitnikom o učinkovitosti provedbe Školske sheme.

Ljubazno Vas molimo da učenici Vaše škole 4. razreda ispune elektroničke Upitnike pristupom na sljedeće internetske adrese:

Nadalje Vas molimo da učenici Vaše škole 6. i 8. razreda ispune elektroničke Upitnike pristupom na sljedeće internetske adrese: