Tim za kvalitetu

Tim za kvalitetu čine: Mario Stančić,  Ksenija Dretar,  Sandra Šenkiš,  Ines Nemet,  Vesna Gašparić,  Nikolina Kelemenić,  Tina Čerpinko i  Bojana Perko

Osnovni je smisao uvođenja samovrednovanja u školski sustav omogućavanje školama da putem realistične i metodološki jasno definirane samoanalize vlastitoga rada bolje prepoznaju svoje razvojne potrebe i poduzimaju mjere za unapređivanje vlastite prakse te djelotvornije i učinkovitije ostvarivanje željenih odgojnih i obrazovnih ciljeva.

Više o Timu za kvalitetu možete pročitati ovdje.

Tim za kvalitetu kontinuirano je odabrao već šestu školsku godinu zaredom, kao prioritetno područje koje treba unaprijediti, Procese unutar škole iz kojeg su proizašli ciljevi (opširniji opis u vijestima ispod):

Anketa 2019