Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Zdravi tjedan

Projektom „Zdravi tjedan“ započeli smo 2013. godine s jednostavnim ciljem da potaknemo učenike VI. osnovne škole Varaždin na:

• samostalnu pripravu zdravih obroka,
  • svakodnevno vježbanje i
  • samostalnost u obavljanju kućanskih poslova.

Praktičan rad 2.c: Šivanje traper torbica
Autor: Lovorka Draginić, 26. 2. 2015.

Srijeda – ali ne bilo koja – nego srijeda u toku „Zdravog tjedna“ ima poseban čar.

Prošle godine smo se (kao prvašići) mučili izradom krpenih lutkica, no ove godine smo napredovali u vještini šivanja – pa smo svi do jednoga sa veseljem donijeli sve što je učiteljica zadala – iglu, konac, različite ukrase (perlice, gumbiće, zakrpe i naravno traper) te  su nam dva školska sata prošla u trenu. Imali smo pune ruke posla, ali smo veoma zadovoljni rezultatima – jedva čekamo da torbice „prošećemo“ smiley Pogledajte naše rukotvorine na fotografijama.