Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Zdravi tjedan

Projektom „Zdravi tjedan“ započeli smo 2013. godine s jednostavnim ciljem da potaknemo učenike VI. osnovne škole Varaždin na:

• samostalnu pripravu zdravih obroka,
  • svakodnevno vježbanje i
  • samostalnost u obavljanju kućanskih poslova.

Zdravi tjedan u 4.b
Autor: Ružica Martinec, 24. 2. 2015.

"Sve u Zdravom tjednu je super, a najviše to što sami slažemo jelo, imamo za jelo više vremena i  sve pojedemo (skoro)."smiley

Tako kažu učenici 4.b. Odgledali su sa zanimanjem tri dokumentarca ( o piramidi prehrane, o medu i o jabuci). Usput su grickali kružiće od mrkvice. Naučili da se i grickalice mogu pretvoriti u zdraviju varijantu. Zaključili su da je važno što danas svaki čovjek može birati što će i kako jesti, a na taj način će i utjecati na svoje zdravlje. Svidjela im se izreka: Doručkuj kao kralj, ručaj kao princ, a večeraj kao prosjak!

Prionuli su i na izradu traper torbice. Pogledajte fotografije!