Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Ovdje možete saznati više o sportskim aktivnostima naše škole!

Školsko sportsko društvo "Šesta" Olimpijski dan Sportski dan Biciklijada

Orijentacijsko
trčanje
Paraolimpijski
dan
Gradski sport

Državno rukometno natjecanje u Umagu
Autor: Tina Ivčić, 15. 5. 2018.

Državno natjecanje održalo se u Umagu od 7.5. do 10.5. Na državno prvenstvo
plasiralo se 20 ekipa, među tih 20 ekipa našle smo se i mi RK PODRAVKA.

Ekipe su bile svrstane u 4 skupine, po pet ekipa u svakoj. Prošle smo skupinu i ušle u osminufinala gdje smo pobjedile ekipu Liburnije  i zatim je slijedilo četvrtfinale gdje smo pobjedile ekipu Rugvice i našle se u polufinalu sa ekipom  Žark Split. Nakon pobjede u polufinalu slijedilo je finale u kojem smo igrale protiv Splita 2010. Finale je bilo neizvjesno do samog kraja,ali ipak smo uspjele pobjedit  i  osvojit  1. mjesto u državi. Nakon podjele medalja birala se najbolja sedmorka u državi u koju sam izabrana te sam osvojila nagradu za najbolje lijevo krilo u državi, sezone 2017/18.

Lara Perić