Ovdje možete saznati više o sportskim aktivnostima naše škole!

Školsko sportsko društvo "Šesta" Olimpijski dan Sportski dan Biciklijada

Orijentacijsko
trčanje
Paraolimpijski
dan
Gradski sport

Sportska grupa
Autor: Vesna Gašparić, 1. 12. 2015.

Sportska grupa nižih razreda djeluje na školi već duži niz godina.

Vodi je učiteljica razredne nastave Vesna Gašparić.

Sportski sadržaji prilagođeni su radu s učenicima te dobi i interesu djece ( nogomet, rukomet, košarka, graničar, rad na spravama, razne igre – momčadske, štafetne…).

Što pojedini učenici misle o radu grupe i zašto je pohađaju?

LEON KUMRIĆ -2.a

Na sportskoj grupi sam upoznao nove prijatelje. Svi se družimo. Želim biti sportaš kad odrastem.

NIKO KREČAK -3.c

Idem na sportsku jer se želim zabaviti i zato jer sam dobar sportaš. Želim se dovesti u dobru kondiciju i okušati se u raznim sportovima.

SESTRE LENA I BRUNA POPOVIĆ -3.a

Iako smo jedine cure volimo sportsku jer želimo pokazati dečkima da i cure mogu biti jednako tako dobre kao i oni.

TIN MIKO -4.d

Ja idem na sportsku jer tamo imam puno prijatelja, svi se igramo, zabavljamo i svi smo jedna sportska obitelj. I ne plaća se. Meni je sportska drugi dom.

MARTIN PLAVEC MARKOVIĆ -4.d

Ja idem na sportsku grupu jer je sport važan za zdravlje. Tamo se mogu družiti s puno svojih prijatelja i zabavljati. Volim izreku: „U zdravom tijelu zdravi duh!“

JURAJ KOLARIĆ -4.d

Volim sportsku zato jer je zabavno i dosta toga naučim. Znam puno igara i da budem zdrav.

Fotoalbum.