Zahvalnice

Na ovim stranicama dostupne su zahvalnice uručene VI. osnovnoj školi Varaždin, njezinim učiteljima, učenicima i roditeljima!

Zahvalnica za sudjelovanje u projektu Marijini obroci
Autor: Sanja Malbašić, 20. 12. 2023.

Od srca zahvaljujemo svim sedmašima i osmašima i svima koji su podržali projekt Marijinih obroka.

Tijekom listopada i studenog prikupljali smo dobrovoljne novčane priloge i prikupili smo 250 eura (dovoljno da desetak djece jede cijelu školsko godinu u školi u Africi). Samo 22 € dovoljna su kako bi jedno dijete primalo obroke na mjestu obrazovanja tijekom cijele školske godine.

Marijini obroci Hrvatska od 2009. godine do danas, zahvaljujući dobroti podupiratelja iz Hrvatske, imaju otvorene 24 školske kuhinje koje se nalaze u Liberiji, Malaviju, Beninu, Zambiji i Ekvadoru. U 2021. godini Marijini obroci Hrvatske nahranili su više od 60 000 gladne djece u školi.

Bog Vas blagoslovio!