Kutak za roditelje

Poštovani roditelji ovdje možete pročitati sve važne obavijesti namijenjene roditeljima. Također u podizborniku s lijeve strane dostupni su: Individualni razgovoriKriteriji ocjenjivanjaPrvi dan nastaveUdžbenici!

Parking za roditelje

Odluka Stožera Civilne zaštite Grada Varaždina vezano uz nošenje maski za školsku godinu 2021.-2022.
Autor: Mario Stančić, 6. 9. 2021.

Odluka Stožera Civilne zaštite Grada Varaždina vezano uz nošenje maski je u nastavku.

Stožer civilne zaštite Grada Varaždina kao nadležni lokalni Stožer za područje Grada Varaždina utvrđuje da učenici osnovnih škola od 5. razreda s područja Grada Varaždina i njihovi učitelji/nastavnici/stručni suradnici ne moraju obavezno nositi zaštitne maske u učionici za vrijeme trajanja nastave, osim za one koji to žele, a uzimajući u obzir slijedeće okolnosti slučaja:

• da su ravnatelji I. do VII. osnovne škole u Varaždinu i Centra za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar dali zahtjeve da se za vrijeme nastave u učionicama ne nose maske,

• da je osnivač Grad Varaždin suglasan o ne nošenju maski za vrijeme nastave u učionicama,

• da su maske obavezne u svim ostalim situacijama utvrđenim uputama i preporukama HZJZ,

• da će se pratiti epidemiološka situacija i u slučaju pogoršanja epidemiološke situacije da će se odluka o nenošenju maski za vrijeme nastave revidirati u najkraćem mogućem roku.

Ova odluka se primjenjuje od 7. rujna 2021. godine.