Od 5. do 8. (predmetna nastava)

Izvrsni rezultati naših učenika na Državnom natjecanju iz informatike
Autor: Danijel Lukić, 7. 10. 2020.

Državno natjecanje iz informatike Infokup 2020 održano je s odgodom zbog epidemiološke situacije 5.10. 2020. i 6. 10. 2020. u VI. osnovnoj školi Varaždin. Naši učenici (od kojih su sada neki već i bivši) ostvarili su izvrsne rezultate.

Državnom natjecanju pristupili su učenici:  Ozana Margotić – 5.b (6.b) Antun Kralj – 7.a (8.a), Ema Kolmanić – 8.d (srednja škola) i Bruno Kosmačin – 8.c (srednja škola). Ozana Margotić se natjecala u kategoriji Algoritmi – 5. razred i osvojila je odlično prvo mjesto. Antun Kralj se natjecao u kategoriji Algoritmi – 7. razred i osvojio je izvrsno sedmo mjesto. Ema Kolmanić se natjecala u kategoriji Algoritmi - 8. razredi te  osvojila izvrsno 8. mjesto. Bruno Kosmačin se natjecao  u čak dvije kategorije: Algoritmi – 8. razred i LOGO – 8. razredi. U algoritmima je osvojio izvrsno 4. mjesto, a u Logu je bio šesti.

Od svih rezultata svakako posebno treba istaknuti rezultat Ozane Margotić koja je sa maksimalnim brojem bodova osvojila prvo mjesto.

Antuna Kralja i Brunu Kosmačina je za natjecanje pripremao gospodin Dejan Drabić iz udruge Mladih informatičara Strahoninec.

Čestitke svim našim natjecateljima, a  posebno Ozani!

Ljestvica poretka

Osvojeno mjesto