Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Od 1. do 4. (razredna nastava)
Učenici naše škole na šahovskom turniru PUŽ
Autor: Ružica Martinec, 4. 12. 2018.

U petak, 30. studenoga, odvijao se šahovski turnir PUŽ. Turnir je bio u OŠ Tužno (PŠ Črešnjevo). Na turniru su sudjelovali i učenici naše škole.

Martin Herceg, učenik 4. b i vlasnik medalje za 3. mjesto u kategoriji nižih razreda kaže: "Sudjelovao sam na turniru. U mojoj kategoriji bila su 84 učenika. Svi smo se jako zabavili i naigrali šaha. Osvojio sam 3. mjesto i ponosim se svojim rezultatom."

Osim Martina sudjelovali su, a također osvojili medalje, još i Max Poljan (3. b), Fran Supančić (5. c) i Barbara Kelava (7. c).

Vijest prenose i Varaždinske vijesti.