Dobrodošli u produženi boravak!

Kutak produženog boravka uređuju učiteljice i učitelj koji rade u produženom boravku! A to su: Monika Injić, Maja Kragulj, Tena Rakonić, Mateja Martinčević, Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač, Daria Cecelja, Ivana Krišto, Valentina Balentović, Ida Lacković i Martina Banek.

INDIVIDUALNI RAZGOVORI

Popodne:

Učiteljica

Vrijeme IR

Monika Injić

Maja Kragulj

Tena Rakonić

Mateja Martinčević

Nina Kovač Tomašković, Stella Kos Harjač

Daria Cecelja

Ivana Krišto

Valentina Balentović

Ida Lacković

Martina Banek

Fašnik 2012

Danas možemo biti što god želimo.

Kauboji, Indijanci, banditi, klauni, vile, princeze, policajci, specijalci, razni akcijski junaci... svi su oni danas projurili kroz našu školu.

Na putu do škole zadivljeno su ih promatrala lica mala – nemaskirana, sa pritajenom skrivenom željom i nadom kako će se dogodine baš u to i oni maskirati.

Dan bez ili sa malo zadaća u produženom boravku, dan u kojem nas je posjetio Jozo Bozo i podario nam nekoliko novih, zanimljivih trikova i mađioničarskih fora, dan koji smo željeli ovjekovječiti – zato zavirite u naš svijet (album) – očekuje Vas dašak možda već zaboravljenog djetinjstva!

Kako je bilo u boravku možete pogledati u galeriji slika!