U zbornici održan svečani prijem za najuspješnije učenike na državnim natjecanjima
Autor: Nataša Narančić, 20. 6. 2024.

U utorak 18. lipnja 2024. godine u zbornici VI. osnovne škole Varaždin održan je svečani prijem za učenike koji su na državnim natjecanjima osvojili prva tri mjesta i njihove mentore. Prijem je započeo tijekom velikoga odmora, a prisutni su bili brojni učitelji i ostali zaposlenici škole.

Ravnatelj škole Mario Stančić osobno je čestitao učenicima na izvanrednim postignućima ističući važnost truda i predanosti koje su pokazali. Učenici su, uz podršku svojih mentora, podijelili iskustva s natjecanja te opisali izazove s kojima su se suočili i radost koju su osjećali pri postizanju svojih uspjeha.

Tijekom prijema učenici su primili bombonijere kao znak zahvalnosti za trud i postignuća, a bili su posluženi i ukusnim kolačima i sokom. Uručivanje nagrada bilo je popraćeno srdačnim pljeskom i čestitkama prisutnih, što je doprinijelo stvaranju svečanoga ugođaja.

Ravnatelj Stančić zahvalio je svim učiteljima koji su se pridružili svečanosti i podržali učenike u njihovu napredovanju. Ovaj prijem bio je prilika da se još jednom potvrdi važnost obrazovanja i zajedničkog rada na putu prema uspjehu te dokaz izvrsnosti koja kontinuirano prati VI. osnovnu školu Varaždin. Ujedno, bio je to poticaj svim učenicima i učiteljima da i dalje teže visokim standardima u obrazovanju i osobnom razvoju.

Na kraju prijema učenici i mentori zajedno su se fotografirali te tako ovjekovječili taj poseban trenutak. Sve fotografije možete pogledati u fotogaleriji.