1.b i 1.d na jednodnevnoj stručnoj ekskurziji
Autor: Nives Pečevski, Ružica Martinec, 17. 6. 2024.

U srijedu 12.6.2024. učenici 1.b i 1.d razreda bili su na jednodnevnoj stručnoj ekskurziji Contessa i u Jasrebarskom.

Kako kišni dan pretvoriti u bajkoviti izlet? Već kod dolaska u Cotessu pozdravili su nas prekrasni konji. Bio je to uvod u bajke, izradu kolača koje smo kasnije kušali, ples u balskim haljinama i viteškim odijelima.

Uz naš ples i oblaci su pobjegli pa smo imali priliku prošetati perivojem uz dvorac u Jastrebarskom gdje smo naučili ponešto o stablima, vidjeli romantične mostiće, saznali nešto o prošlosti i na kraju se poigrali. Bio je to naš prvi zajednički izlet i svakako će nam ostati dugo u sjećanju.

A kako je to izgledalo, možete vidjeti u galeriji.