4 D - Druženje Dječjih Dramskih Družina
Autor: Ivana Canjuga, 15. 5. 2024.

Pozornica – prostor za maštu i kreativnost

U Novom Marofu u Kulturnom centru „Ivan Rabuzin“ održana je smotra „4 D - Druženje Dječjih Dramskih Družina“ gdje su mali kreativci mnogobrojnoj mogli publici prikazati svoj glumački talent

Učenici osnovnih škola Varaždinske županije prikazali su monologe i skupne scenske nastupe koje su marljivo pripremali sa svojim vrijednim mentorima i mentoricama. Na pozornici Kulturnog centra tako je bilo prikazano 12 scenskih nastupa. Učenice osmog a razreda VI. osnovne škole Varaždin Rosa Minđek, Zrinka Hranjec i Katarina Kajić prikazale su svoje monologe s kojima su nastupile na Gradskoj smotri LiDraNo 2024. godine. Bilo je smijeha, misaonih kazivanja poezije, recitala i mnogo zanimljivih scena i nastupa. Publika je bila veoma zadovoljna i nagradila je sve koji su nastupali velikim pljeskom, a na kraju druženja mentori su primili zahvale i prigodne poklone za svoj rad s učenicima. Fotografije s druženja možete vidjeti u privitku.

Ivana Canjuga, učiteljica Hrvatskog jezika