Nova stranica
Autor: Mario Stančić, 17. 11. 2007.

Nova stranica je napokon dostupna vašim web preglednicima. Međutim stranica još nije gotova.

Njezina izgradnja je zapravo proces. U prvoj fazi prvo ćemo prenesti sav sadržaj sa prethodne stranice kako bi na taj način zahvalili svima koji su pripremali sadržaje, a u drugoj fazi do kraja tjedna dodati ćemo nove sadržaje i predstaviti urednički tim stranice. Nakon toga ulazimo u trajno održavanje stranice i praćenje događaja iz života škole. Ako Vas netko povuće za rukav i zatraži Vaše mišljenje ili intervju nemojte ga odbiti jer time dajete doprinos razvoju stranice. Sadržaj je zapravo ono što čini jednu stranicu uspješnom i zanimljivom.

Vidimo se na stranicama VI. osnovne škole Varaždin.

Šestica