Najveseliji Božićni plesnjak za kraj godine
Autor: Anita Perkov, 21. 12. 2018.

Učenici i učitelji trećih i šestih razreda organizirali su 6. tradicionalni božićni plesnjak u dvorani VI. osnovne škole Varaždin bez kojeg se ne može završiti godina.

U dvorani VI. osnovne škole sve je bilo spremno za najbolju zabavnu na kraju godine. Učenici se se počeli okupljati u 18 sati, od najmanjih pa sve do osmaša. Svi su veselo krenuli prema dvorani gdje ih je dočekala nezaboravna zabava. Veseli baloni, šarena rasvjeta te efekt dima pridonijeli su vrhunskoj atmosferi. Uz ples i zabavu nestrpljivo se očekivala i Večer talenata. U razrednoj nastava mađu pet izvođača najbolji su bili Adam Rendić i Dora Dodig iz 2. d razreda izvevši u duetu pjesmu Cimet i čaj, a u predmetnoj nastavi pobjedu je odnio Trio rio koji čine Domagoj, Alen i Teo iz 7. b razreda izvevši na tamburicama pjesmu Zvončići. Nakon izbora talenata održana je tombola. Svi učenici nestrpljivo su iščekivali tombolu nadajući se da će biti izvučen njihov broj,  a sretni dobitnici osvojili su slatke poklone. Nastavak plesnjaka protekao je u odličnoj zabavi, plesu i pjesmi, a plesači su mogli predahnuti uz sok.

I ove godine činilo se da je večer prebrzo završila uz tako dobru zabavu. Ravnatelj Stančić svima je zahvalio na dolasku i poželio najljepše želje za nadolazeće blagdane. Učenicu su zadovoljni otišli kućama uz veliki osmijeh na licu, no bilo je i oni koji bi željeli da je zabava još potrajala.

A kakvo je raspoloženje bilo prosudite sami uz fotografije u nastavku.