Ukupno: 2991901
ZLATNI KORACI NAŠEG SEDMAŠA
Autor: Marijana Buhin, 18. 11. 2010.

Vedran Sraga, učenik VII. d razreda VI. osnovne škole Varaždin ponovno je zablistao na plesnom podiju!

Vedran i njegova partnerica, Iva Risek,  višestruki su prvaci Republike Hrvatske u svim vrstama sportskog plesa (standard, latin i kombinacije), te hrvatski državni reprezentativci u starosnoj kategoriji mlađa mladež. Posljednji, petnaesti zlatni naslov Vedran i Iva osvojili su 24. listopada ove godine na Prvenstvu Republike Hrvatske u kombinaciji 10 plesova. Njihovim rezultatima ponosi se plesni klub Harmony, njihovi roditelji, ali i kolege iz školskih klupa! Usprkos svakodnevnim treninzima, Vedran i u školi postiže izuzetne rezultate što njegov uspjeh čini još većim! I dok Vedran i Iva plešu svoj zlatni san, mi im želimo puuuuno uspjeha!

7.d