Poziv na festival Djeca pjevaju
Autor: Mario Stančić, 13. 3. 2016.

Pozivamo Vas na festival Djeca pjevaju sljedećeg petka 18.03.2016. u Dvoranu Graberje u Varaždinu u 18.00. sati! Ovo je jedinstvena prilika da vidite i čujete talentiranu djecu koja pjevaju nove autorske pjesme na festivalu!

Dobrodošla su sva djeca i roditelji, te svi ostali koji su zainteresirani za ovaj festival.
Festival će se održati u petak 18.03.2016. u dvorani Graberje u Varaždinu. Na ovogodišnjem festivalu će biti izvedeno 21 nova autorska dječijia pjesama. Organizator festivala DJECA PJEVAJU  je Udruga Festival. Tonska proba započinje u 15.00. sati u dvorani Graberje. Festival započinje u 18.00. sati.

Stručni žiri ove godine dodjeljuje 3 nagrade za djecu od 6 do 10 godina i 3 nagrade za djecu od 11 do 15 godina. Na ovogodišnjem festivalu imamo nekoliko pjevača iz susjedne Slovenije kao i prošle godine.
Veselimo se još jednom festivalu Djeca pjevaju!

Ulaz je besplatan!