Međunarodni dan djeteta
Autor: Mario Stančić, 20. 11. 2008.

Obilježen je međunarodni dan djeteta u VI. osnovnoj školi Varaždin!

Danas je međunarodni dan djeteta. U cijelome svijetu događaju se aktivnosti koje promoviraju ideje i ciljeve Povelje UN-a, a koje se odnose na dobrobit djece.

U školi se obilježavao dan djece i dječjih prava s posebnim osvrtom na prava djece s teškoćama u razvoju.

·       u vremenu od 10,00 -11,00 sati -posjetila  nas je dječja pravobraniteljica  za osobe s teškoćama u razvoju Anka Slonjšak i predstavnici grada i županije.

·       u hodniku škole održala se  kratka priredba.

Priredbi su  prisustvovali predstavnici vijeća učenika škole i članovi dječjeg foruma škole.

U istom prostoru  postavljena je izložba dječjih likovnih i literarnih radova na tu temu.

Galerija slika