Obavijest učenicima osmih razreda
Autor: Ksenija Dretar, 6. 3. 2013.

U petak, 8.3.2013.  u našoj školi se održavaju nacionalni ispiti iz hrvatskog i engleskog jezika.

Učenici, čiji su roditelji potpisali suglasnost za pisanje ispita, trebaju doći u školu tog dana  u 9,40h. Ispit iz engleskog jezika piše 10 učenika , a ispit iz hrvatskog jezika 57 učenika. Učenici trebaju donijeti gumicu i šiljilo, a nacionalni centar će za svakog učenika poslati olovku za pisanje.

Ispitivanje traje 80 minuta - od 10,00 sati  do 11,30 sati (nema stanke između prvog i drugog dijela ispita). Ispitni materijali iz hrvatskog i engleskog jezika sastoje se od 2 ispitne knjižice koje su zajedno spakirane (knjižica –ispit i knjižica-sastavak).

Nakon pisanja ispita (u 11,35 sati)  učenici imaju nastavu prema rasporedu na koju dolaze i učenici koji nisu pisali ispit.

Učenicima želimo dobre rezultate, a povratne informacije o uspjehu na ispitu dobit će isključivo učenici i njihovi roditelji.