Daria Golubić

magistra primarnog obrazovanja

Rođena sam 1986. godine. Pohađala sam VII. OŠ Varaždin. Nakon srednjoškolskog obrazovanja upisala sam Učiteljski fakultet- Sveučilište u Zagrebu, Odsjek u Čakovcu. Diplomirala sam 2011. godine i stekla zvanje magistre primarnog obrazovanja. Stručno osposobljavanje za rad odradila sam u VII. OŠ Varaždin.

Već treću godinu radim u produženom boravku na ovoj školi. Ove nastavne godine vodim 7. grupu boravka koju čine učenici 2.c razreda i  učenici 3. c razreda.

Učiteljica sam željela postati još u osnovnoj školi, a uzor mi je bila moja učiteljica koja me naučila i dala više od onog što piše u knjigama. Kasnije mi je bila mentorica i uistinu je ostavila velik trag u mojem odrastanju, a i pripremanju za samostalan rad.

U radu me motivira ljubav prema djeci. Ovo zanimanje pruža mi priliku da pozitivno utječem na njih.

Izmamili smo osmijeh, a kod nekih mama i neku suzu radosnicu kada smo ih prošle nedjelje iznenadili i pokazali mali znak pažnje na njihov dan.

Dragim mamama naših boravkaša srce se ispunilo radošću te ponosom, a kako i ne bi kad su naši kreativci različitim idejama i radovima pokazali koje mjesto u njihovom srcu pripada mami.

Iz priloženih fotografija možete zaključiti da je mama ipak najvažnija osoba na svijetu….