Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Daria Golubić

magistra primarnog obrazovanja

Rođena sam 1986. godine. Pohađala sam VII. OŠ Varaždin. Nakon srednjoškolskog obrazovanja upisala sam Učiteljski fakultet- Sveučilište u Zagrebu, Odsjek u Čakovcu. Diplomirala sam 2011. godine i stekla zvanje magistre primarnog obrazovanja. Stručno osposobljavanje za rad odradila sam u VII. OŠ Varaždin.

Već treću godinu radim u produženom boravku na ovoj školi. Ove nastavne godine vodim 7. grupu boravka koju čine učenici 2.c razreda i  učenici 3. c razreda.

Učiteljica sam željela postati još u osnovnoj školi, a uzor mi je bila moja učiteljica koja me naučila i dala više od onog što piše u knjigama. Kasnije mi je bila mentorica i uistinu je ostavila velik trag u mojem odrastanju, a i pripremanju za samostalan rad.

U radu me motivira ljubav prema djeci. Ovo zanimanje pruža mi priliku da pozitivno utječem na njih.

I naši boravkaši ponovo obilježili Dan planeta Zemlje

Kao i svake godine, uoči Zemljinog rođendana, u našem boravku više pažnje posvetili smo upravo našoj planeti Zemlji.

Razgovaralo se i raspravljalo o štetnim postupcima ljudi, vodile su se rasprave kako bi mi pomogli našoj Zemlji, gledali su se dokumentarni filmovi….a onda smo sve to posložili u naše radove i istaknuli ljepote naše Zemlje.

Marljivi i uvijek kreativni boravkaši svojim su radovima ukrasili školski pano. Fotografije.