Vesna Gašparić

Učiteljica razredne nastave

Voditeljica sportske grupe nižih razreda.

Predmet: Razredna nastava, 2.a razred

Zovem se Vesna Gašparić. Rođena sam 1966. godine u predivnom gradu Varaždinu. Pohađala sam 6. osnovnu školu u kojoj sada učim djecu.

Nakon završene Gimnazije upisala sam Pedagošku akademiju u Čakovcu. Diplomirala sam 1988. godine kao nastavnik razredne nastave. Više od 20-tak godina radim u 6. osnovnoj školi Varaždin i trenutno sam učiteljica 1.a razreda.

Osim svog posla volim vrijeme provoditi s kćerkom, volim glazbu, ples, šetnje prirodom, druženja  ……….. i još puno toga….

Naši mali nogometaši osvojili 3. mjesto na međuškolskom nogometnom turniru
Autor: Vesna Gašparić, 7. 6. 2019.

Naši učenici 1. i 2. razreda sudjelovali su na 16. tradicionalnom nogometnom turniru osnovnih škola pod nazivom: „Najbolja predselektivna generacija bumbara OŠ-a grada Varaždina“. Turnir je održan 5. lipnja 2019. u poslijepodnevnim satima na terenima NK Varaždin. Učenici su kroz igru i radost pokazali svoj smisao i talent za igranje nogometa.

Nakon nekoliko odigranih utakmica naši  uspješni „bumbari“ ponosno su osvojili treće mjesto te tako u prostor naše škole donijeli i zasluženi pehar.

Atmosferu s turnira pogledajte na slikama u albumu: