Vesna Gašparić

Učiteljica razredne nastave

Voditeljica sportske grupe nižih razreda.

Predmet: Razredna nastava, 2.a razred

Zovem se Vesna Gašparić. Rođena sam 1966. godine u predivnom gradu Varaždinu. Pohađala sam 6. osnovnu školu u kojoj sada učim djecu.

Nakon završene Gimnazije upisala sam Pedagošku akademiju u Čakovcu. Diplomirala sam 1988. godine kao nastavnik razredne nastave. Više od 20-tak godina radim u 6. osnovnoj školi Varaždin i trenutno sam učiteljica 1.a razreda.

Osim svog posla volim vrijeme provoditi s kćerkom, volim glazbu, ples, šetnje prirodom, druženja  ……….. i još puno toga….

Učenici Šeste na „Sportskim igrama mladih“
Autor: Vesna Gašparić, 1. 4. 2019.

Učenici naše škole sudjelovali su u četvrtak, 28.3.2019. na „Sportskim igrama mladih“ koje su se održale na Kapucinskom trgu. Zajedno s nekoliko ostalih škola odmjerili smo snage u graničaru i trčanju na 60 metara. Nije to bilo samo natjecanje nego i višesatno zajedničko druženje.

U igri graničara sudjelovali su učenici trećih i četvrtih razreda. U trčanju na 60 metara svaki razredni odjel, od prvog do četvrtog razreda, imao je dva predstavnika-trkača i trkačicu.

Vratili smo se sretni, ispunjeni novim iskustvom, naravno i s nekoliko medalja, osvojenih drugih i trećih mjesta.

Slike sa sportskog druženja možete pogledati u albumu.