Vesna Gašparić

Učiteljica razredne nastave

Voditeljica sportske grupe nižih razreda.

Predmet: Razredna nastava, 2.a razred

Zovem se Vesna Gašparić. Rođena sam 1966. godine u predivnom gradu Varaždinu. Pohađala sam 6. osnovnu školu u kojoj sada učim djecu.

Nakon završene Gimnazije upisala sam Pedagošku akademiju u Čakovcu. Diplomirala sam 1988. godine kao nastavnik razredne nastave. Više od 20-tak godina radim u 6. osnovnoj školi Varaždin i trenutno sam učiteljica 1.a razreda.

Osim svog posla volim vrijeme provoditi s kćerkom, volim glazbu, ples, šetnje prirodom, druženja  ……….. i još puno toga….

1. a razred na predstavi "Bibi i Bubi "
Autor: Darija Botić Labaš, 15. 3. 2019.

U četvrtak, 14. ožujka u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu, učenici 1.a su pogledali kazališnu predstavu ” Bibi i Bubi ”.

Bibi i Bubi su junaci modernog doba koji većinu djetinjstva provode na smetlištu. Kroz igru i niz duhovitih situacija pokušavaju sastaviti podmornicu i pronaći škrinju u kojoj se nalazi plan za spas svijeta. Ništa u životu nije lako, pa tako nije lako ni promijeniti svoje navike i učiniti svijet boljim.

Učenici su pogledali i 3. Međunarodnu izložbu karikaturista koja je postavljena u prostorima HNK u Varaždinu. Ispunili su glasačke listiće koje su radosno ubacivali u glasačku kutiju.  Fotogalerija.