Filip Novosel

profesor engleskog jezika i književnosti i povijesti

Engleski jezik (redovni 3.b, 3.c, 3.d, 6.a, 6.b, 6.c, i izborni 8.d)

Povijest (6.c)

Diplomirao sam 2012. na Filozofskom fakultetu u Zagrebu dvopredmetni studij engleskog jezika i povijesti, nastavnički smjer. U školskoj godini 2018./2019. predajem redovni i izborni predmet engleskog jezika, povijest i vodim grupu dopunske nastave učenicima 6-ih i 8-ih razreda.

Na satu posebno cijenim aktivnost učenika i uključenost u mnoge aspekte nastave. Pratim napredak učenika preko skupljanja plusova tijekom školske godine (3 plusa=5).

Školsko natjecanje iz engleskog jezika 2020.
Autor: Natalija Hranjec, 25. 1. 2020.

Dana 23.1.2020. u 13.00 sati održano je Školsko natjecanje iz engleskog jezika. Na natjecanju je sudjelovalo 12 učenika osmih razreda. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima!

Rezultate možete vidjeti u prilogu.