Učenici 2.d su ponovno posjetili prostore GMV-a
Autor: Rosana Štrocinger, 7. 5. 2024.

U petak 3.05.2024. učenici 2.d su najprije posjetili GMV (palača Herzer), razgledali izložbu „Bistra kaplja vrednija od zlata“ te sudjelovali na likovnoj radionici. Na radionici su izrađivali pejzaž brežuljkastog kraja u tehnici grataž.

Nakon toga su posjetili još jedan muzejski prostor GMV-a u palači Sermage. Tamo su razgledali izložbu „Život u minijaturi“. Eksponati su stvarno bili tako minijaturni da im je za razgledavanje izložbe bilo potrebno povećalo.

Fotogalerija

Obje izložbe, kao i likovna radionica, su oduševile učenike te se oni već sad vesele zajedničkom odlasku na neke nove izložbe i radionice.