Mediji o nama, novinarski kutak

Urednici Novinarskog kutka su: Ivana Canjuga, Marina Ivanović, Ida Lacković, Andreja Remar Vidrač, Marijana Martinec.
  ŠESTICA

MATEMATIČKA ŠESTICA

Urednica Matematičke šestice je Katica Kalajdžija. Do 2012. urednica Šestice bila je Snježana Sokol.

Novinarski kutak
Autor: Ivana Canjuga, 9. 9. 2015.

Počelo je, počelo… I opet su učenici, nakon dugog ljeta sjeli u školske klupe i počeli stjecati znanje u novoj nastavnoj godini, željni novih spoznaja. I ove smo godine oformili Novinarsku grupu koja je počela s radom već prvog tjedna nastave.

Grupu polaze učenici šestih razreda, a termin održavanja je drugi sat u srijedu, točnije od 8, 50-  9,35 u školskoj knjižnici. I dalje primamo zaineresirane male novinare. Možete nas posjetiti kako biste vidjeli što radimo i tek tada odlučite želite li postati naš član. Ove ćemo godine učiti intervjuirati, pisati članke, raspravljati i još mnogo, mnogo toga. U posjet će nam dolaziti novinari koji rade u raznim listovima i pišu za portale u našem dragom gradu. Uz pregršt zanimljivosti i korisnog rada, zabave neće nedostajati pa vas stoga još jednom pozivamo da nas posjetite te da nam se pridružite u radu.