Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Klub ŠEST PLUS - Natjecanja učenika

Na ovoj stranici možete pratiti uspjehe naših učenika na natjecanjima u organizaciji AZOO. Želimo svima puno uspjeha!

Županijsko natjecanje (košarka) i gradsko natjecanje (odbojka)
Autor: Tomica Kanoti, 6. 4. 2022.

Članovi ŠSD Šesta nastupili su na Županijskom prvenstvu u košarci dječaci za 5.-6. razrede i u Gradskom natjecanju iz odbojke za 5.-6. razrede. Domaćin je bila VI.OŠ.

U vatrenoj atmosferi na tribinama ostvarena je pobjeda protiv OŠ Ivanec i poraz protiv OŠ Ludbreg.

Konačan poredak:
1. mjesto OŠ Ludbreg
2. mjesto VI.OŠ
3. mjesto OŠ Ivanec

Održana su i gradska natjecanja 5.-6. razreda za dječake i djevojčice u odbojci.
Dječaci su osvojili 3. mjesto sa porazom protiv V.OŠ i pobjedom protiv VII.OŠ

Djevojčice su osvojile 2. mjesto pobjedama protiv II.OŠ i IV.OŠ te su u finalu u napetoj utakmici poražene 2:1 u setovima od V.OŠ