CAS-HAD

Nositelj suradnje s Hrvatsko-američkim društvom Natalija Hranjec. Više o načinu rada saznajte ovdje.

Održana je 1. radionica u projektu Kako postati uspješan poduzetnik od strane Hrvatsko-američkog društva
Autor: Natalija Hranjec, 4. 12. 2015.

U četvrtak  3.12.2015. na našoj školi održana je 1. radionica u projektu Kako postati uspješan poduzetnik koja će se na našoj školi provoditi od prosinca 2015. do svibnja 2016. koju je vodio predstavnik Hrvatsko-američkog društva u Zagrebu gospodin Michael Soucie.

Na toj 1. radionici 26-ero učenika 8.-ih razreda upoznalo se s predavačem, a on im je objasnio što se sve od njih očekuje u ovom projektu te im pobliže objasnio svaku od 3 etape projekta. Nakon toga učenici su podijeljeni u 5 grupa po 5/6 učenika te su odmah dobili neke zadaće koje moraju izvršiti po tim grupama do slijedećeg susreta.

U svakom slučaju, prvi susret je bio jako dobro prihvaćen među učenicima koji su bez imalo zadrške komunicirali na engleskom jeziku s izvornim govornikom tog jezika. A djelić atmosfere možete vidjeti u galeriji slika.

Fotogalerija