Akcije: humanitarne akcije, volonteri, mali građani

Otvorenje dječjeg tjedna
Autor: Rosana Štrocinger, 4. 10. 2021.

U ponedjeljak, 4.10.2021. na glavnom gradskom trgu bilo je otvorenje Dječjeg tjedna. Tom događaju su prisustvovali predstavnici gradske vlasti kao i predstavnici učenika svih osnovnih škola sa svojim voditeljicama Dječjih foruma.

Uz prigodan kulturno-umjetnički program, učenici su pročitali svoja pisma gradonačelniku. Iz naše škole, pismo gradonačelniku su pročitale učenice 8.d razreda, Ema Potočnik i Hana Breški. Gradonačelnik je sve učenike pozorno poslušao te rekao kako neke manje stvari koje su potrebne za opremanje škola može odmah realizirati, a neke će morati pričekati da se sakupe financijska sredstva. Zahvalio je djeci na pismima i pozvao sve prisutne da razgledaju izložbu dječjih radova u Habdelićevoj i Gajevoj ulici.

Dječji tjedan je otvoren uz poruku:

LJUBAV DJECI PRIJE SVEGA!