Akcije: humanitarne akcije, volonteri, mali građani

Pomoć nije potrebna samo ljudima, već i životinjama
Autor: Mateja Martinčević Bosilj, 24. 1. 2019.

Tako i ove godine nastavljamo pomagati onim životinjama koje su imale manje sreće pa nisu uspjele pronaći svoju obitelj koja bi se brinula o njima. Priključite se akciji od 28. siječnja do 1. veljače 2019., pomognite Udruzi Spas i njezinim štićenicima, tako da donirate hranu (konzerve ili suhu hranu), dekice, novinski papir ili kupite kalendar kako bi im uljepšali ovu hladnu i dugu zimu.

U školi su kod novog ulaza postavljene kutije u koje možete odložiti donirane stvari. Kalendar možete kupiti kao cijeli razred (zajednički prikupite novac). Cijena kalendara iznosi 50 kuna.

Posjetite Spas jer tamo čeka oko 400 pasa koji jaaaaaaaaaaako žele biti nečiji najbolji četveronožni prijatelj. Ponašajte se odgovorno prema svojim kućnim ljubimcima, kontrolirajte njihovo razmnožavanje i svi će vam biti vrlo zahVAUlni.