Web stranicu i društvene mreže su u 2023./24. uređivali: Mario Stančić, Margareta Živković, Nataša Narančić, Monika Injić, Ana Obradović i Ema Štrocinger.

Akcije: humanitarne akcije, volonteri, mali građani

3. a u humanitarnoj akciji za Socijalnu samoposlugu
Autor: Margareta Živković, 21. 10. 2015.

U petak, 16. 10. 2015. učenici 3. a obilježili su Svjetski dan hrane. U ova teška vremena, kada nema dovoljno hrane na svakom stolu, učenici 3. a pokazali su solidarnost na djelu.

Cijeli je razred na vlastitu inicijativu marljivo skupio višak hrane iz svojih smočnica. Zajedno s učiteljicom prikupljeno su donirali Socijalnoj samoposluzi koja će hranu raspodijeliti onima kojima je najpotrebnija.

Zahvaljujemo roditeljima koji su, kao i uvijek kad je humanitarna akcija u pitanju, podržali svoju djecu u plemenitom cilju.