Ovdje možete saznati više o sportskim aktivnostima naše škole!

Više o sportskom drušvu Šesta Olimpijski dan Sportski dan Biciklijada

Orijentacijsko
trčanje
Paraolimpijski
dan
Gradski sport

4. biciklijada
Autor: Mario Stančić, 27. 5. 2019.

Poštovani roditelji, dragi učenici,
pozivamo vas na 4. BICIKLIJADU učenika, roditelja i učitelja VI. osnovne škole Varaždin. Cilj biciklijade je organizacija slobodnog vremena, razvoj svijesti o važnosti kretanja, očuvanje zdravlja te očuvanje prirode.

• Datum i vrijeme početka: 1.6.2019. 8:15
  • Start biciklijade: VI. osnovna škola Varaždin, školsko dvorište ulaz iz ulice Dimitrija Demetra
  • Cilj: odmorište Aquacity
  • Ruta polazak: ul. D. Demetra (VI.OŠ), ul. Tina Ujevića, Jalkovečka ul., ul. Marije Jurić Zagorke, ul. Franje Galinca, ul. B. Radića, ul. Ratimira Hercega, ul. Gustava Krkleca, Optujska ul.(kod trgovine Branka desno), ul. Eugena Kumičića, nasip rijeke Drave do gradske sportske dvorane (Arena), te sporednom ulicom do izletišta Aquacity.
  • Ruta povratak: Aquacity, Arena, nasip Drava, ul. Eugena Kumičića, ul. Gustava Krkleca, ul. Ratimira Hercega, ul. B. Radića, ul. F. Galinca, ul. M.J. Zagorke, ul. M. Krleže, VI. OŠ.
  • Vrijeme povratka: 12:00

Napomena:

U slučaju lošeg vremena biciklijada se odgađa do prve sunčane subote o čemu ćemo na vrijeme obavijestiti učenike.
Ponijeti sa sobom: zaštitnu kacigu, prsluk, sendviče, napitke, kapu, kabanicu, suhu odjeću.