Od 5. do 8. (predmetna nastava)

Županijsko natjecanje iz rukometa za 5. i 6. razrede
Autor: Tomica Kanoti, 17. 2. 2022.

17.2. u Areni Varaždin održano je Županijsko prvenstvo osnovnih škola 5.-6. razreda za dječake i djevojčice u rukometu.

Ekipa dječaka u sastavu Jan Petrović, Viktor Mađarić, Teo Stojaković, Ivan Peršić, Niko Odrljin, Petar Čegelj, Matej Ježovita, Borna Mežnarić, Jakov Petric, Filip Filipović, Viktor Ozimec osvojila je 2. mjesto.

Ostvarili su pobjede protiv OŠ Tužno i OŠ Novi Marof, a u napetoj utakmici izgubili od OŠ Ivanec. Ovaj uspjeh je još veći jer su u ekipi bila samo dva igrača koja aktivno treniraju rukomet dok su ostali nogometaši.

Ekipa djevojčica u sastavu Ema Hlapčić, Tessa Glazer, Luna Gugić, Korina Koščak, Rosa Minđek, Eva Andesilić, Tena Kovačić, Ema Juričan, Elena Novak, Marija Balažić uvjerljivom pobjedom od 16:0 protiv OŠ Novi Marof osvojila 1.mjesto i plasman na poluzavršnicu Državnog prvenstva koje će se održati u svibnju.

Nakon praznika slijede nova natjecanja u košarci, odbojci, nogometu, atletici.