Stvaranje vlastite fotopriče
Autor: Vesna Gašparić, 23. 3. 2022.

Učenici 4. a razreda su na satu hrvatskog jezika stvarali različite grupne fotopriče na temu „Smiješan događaj na školskom odmoru“ i „Ispit iz matematike“.

Zajednički su u grupama prvo osmislili priču, izradili fotografije mobitelima i stvarili priče razvijajući pri tome svoju kreativnost, originalnost i stvaralačko mišljenje.

Svoje gotove priče ispričane pomoću teksta i fotografija prezentirali su jedni pred drugima.

Atmosfera je bila izrazito stvaralačka, jedni druge su poticali na rad, a dio te atmosfere možete vidjeti u albumu.

Neki učenici su se dodatno potrudili te su samostalno kod kuće izradili svoje fotopriče ( Leon Rođak „Moja putovanja“, Dora Budimir „Skijanje na Rogli“, Mateja Težački i Karla Kovačić „Časopis OK“, Jakov Strelec „Pita“, Filip Bistričić „Moj pas Simba“ i Damjan Prikratki „Gimnastika“.

Ostatak fotografija možete pogledati u fotogaleriji.