Majčin dan u produženom boravku
Autor: Valentina Balentović, 13. 5. 2022.

I ove smo godine, kao i svake do sad, odlučili razveseliti svoje drage mame za njihov dan.

Tako su učenici IV. I VIII. grupe produženog boravka pod vodstvom učiteljice Mateje i Valentine  izradili prigodne čestitke za svoje majčice. U čestitki se pronašao koji stih ili topla misao kojom su učenici razveselili svoje majke, dok su učenici 2. d razreda svojim majkama napisali sastavak u kojem su obrazložili zašto je baš njihova mama superjunakinja.

Evo i nekoliko naših radova:

Moja mama superjunakinja

Moja mama Mirna ima zelene oči kao šuma. Ima osmjeh od uha do uha.

Ona je superjunakinja jer kad ne vjerujem u sebe, ona me hrabri i ne odustaje. Ona me poučava sve dok ne naučim. Volim je zato što nikad ne odustaje. Ona je borac. Voli pomagati svima. Trudi se pomoći što više može.  Ima veliko srce za sve.

Hvala ti, mama, na svim uspomenama do sad.

Helena Galinec, 2. d

Moja mama superjunakinja

Moja mama zove se Anita. Ima smeđe oči i kratku crnu kosu.

Ona je superjunakinja jer me stalno uči nove stvari. Moja mama radi najfinije muffine. Ona najbolje brine o meni. Voli pomagati drugima. Uvijek je uz mene.

Hvala ti, mama što mi uvijek pomažeš.

Irina Turković, 2. d