Županijsko natjecanje (nogomet i košarka)
Autor: Tomica Kanoti, 23. 3. 2022.

Odigrana su Županijska prvenstva u futsalu 5.-6. r za dječake i djevojčice. VI. OŠ u kategoriji djevojčica osvojila je 4. mjesto dok su dječaci ostvarili 5 pobjeda protiv OŠ Ljubešćica, OŠ Lepoglava, OŠ Kneginec, OŠ Sveti Đurđ i OŠ Ivanec te postali Županijski prvaci i plasirali se na poluzavršnicu Državnog prvenstva.

Treba spomenuti i hvale vrijedan potez učenika Mateja Ježovite koji je nakon finalne utakmice zaradio fair play karton zbog sportskog ponašanja jer je nakon osvojenog prvog mjesta tješio uplakane nogometaše iz Ivanca.

Košarkašice su također nastupile na Županijskom prvenstvu i uvjerljivim pobjedama protiv OŠ Sveti Ilija i OŠ Kamenica postale Županijske prvakinje i plasirale se na završnicu Državnog prvenstva u Poreč.

Čestitke!