Ekipa ŠSD-a "Šesta" izborila sudjelovanje na Županijskom prvenstvu u malom nogometu
Autor: Tomica Kanoti, 11. 10. 2021.

Dana 29. rujna 2021. na terenima V. OŠ Varaždin održano je Gradsko prvenstvo osnovnih škola u malom nogometu za učenike 7. i 8. razreda.

Ekipa ŠSD-a "Šesta" u sastavu Maks Gregurić, Luka Balažić, Leon Kumrić, Jan Brezovec, Niko Kranjec, Deni Lučev i Viktor Mađarić osvojila je 1. mjesto i plasman na Županijsko prvenstvo.

U skupini su nesretno poraženi 3:2 od VII. OŠ Varaždin, ali su uvjerljivom pobjedom protiv II. OŠ Varaždin izborili plasman u polufinale gdje su bili bolji od III. OŠ Varaždin.

U finalu ih je opet dočekala ekipa VII. OŠ Varaždin te su nakon zaostatka od 2 gola preokrenuli utakmicu u svoju korist i pobijedili 3:2.

Čestitke nogometašima i sretno na županijskom prvenstvu!