Oskar znanja za 2019./2020. školsku godinu
Autor: Mihaela Vrbnjak Grđan, 22. 2. 2021.

Agencija za odgoj i obrazovanje najavila je dodjelu Oskar znanja za 2019./2020. školsku godinu, najveće i najznačajnije nagrade u obrazovanju kojom se već 16 godina nagrađuju najbolji učenici i mentori osnovnih i srednjih škola te glazbenih i plesnih škola u Republici Hrvatskoj, pobjednici državnih i međunarodnih natjecanja.

Ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje dr. sc. Dubravka Brezak Stamać najavila je da će se dodjela Oskar znanja održati online 26. veljače 2021. godine i da će u emisiji biti predstavljeno ono najljepše što Hrvatska ima, posebni učenici i njihovi mentori. Oskar znanja dobit će 282 učenika osnovnih i srednjih škola te 192 mentora. Emisija će se emitirati putem Youtube kanala i na Facebook stranici Oskar znanja.

U nastavku je poveznica na objavu Agencije za odgoj i obrazovanje.

Objava Agencije za odgoj i obrazovanje