Prijem državnih prvaka osnovnih i srednjih škola
Autor: Marko Martinec, 30. 6. 2022.

Dana 29.6.2022. u atriju Županijske palače grada Varaždina organiziran je prijem državnih prvaka u kategoriji učenika osnovnih i srednjih škola te njihovih mentora.

Na prijemu su se učenicima uz podjelu prigodnih poklona lijepim riječima obratili  župan Anđelko Stričak, zamjenica župana Silvija Zagorec, predsjednik Županijske skupštine dr. sc. Josip Križanić i pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu i sport dr. sc. Miroslav Huđek. Iz VI. osnovne škole Varaždin na prijem je bio pozvan učenik 6. razreda Marin Rođak koji je osvojio prvo mjesto na natjecanju mladih tehničara u Primoštenu iz kategorije robotika. Mentori učeniku su Ivica Kolarić i Marko Martinec.