Tradicionalni 17. turnir OŠ grada Varaždina pod sloganom „Nogomet ujedinjuje“
Autor: Martina Banek, 3. 6. 2022.

Na stadionu NK Varaždin u srijedu 01.06.2022. održan je tradicionalni 17. turnir OŠ grada Varaždina. Sudjelovali su učenici prvih i drugih  razreda, svih sedam varaždinskih osnovnih škola te ekipa NK – 2015 godište.

Okupio se velik broj malih nogometnih zaljubljenika te njihovih roditelja. Uz stručno vodstvo trenera turnir je, kao što i sam slogan govori, združio sve  male nogometaše koji su uz navijanje i međusobno bodrenje svaku utakmicu pretvorili u veliku zabavu.

Na samom turniru naši učenici prvih i drugih razreda osvojili su „zlatnu sredinu“( 4. mjesto). U utakmici za 3. mjesto izgubili su od učenika II. OŠ Varaždin sa minimalnih 1:0.

Konačan poredak svih ekipa:

1. MJESTO:  I. OŠ

2. MJESTO:  VII. OŠ

3. MJESTO:  II. OŠ

4. MJESTO: VI. OŠ

5. MJESTO: IV.OŠ

6. MJESTO: V. OŠ

7. MJESTO: III:OŠ

8. MJESTO: NK - 2015. godište

Bilo je lijepo sudjelovati, a još ljepše gledati i uživati u nogometnim majstorijama, potencijalnih, budućih nogometaša.

Ostatak fotografija možete pogledati u fotogaleriji.