Uspješno provedena humanitarna akcija za izbjeglice iz ratom zahvaćene Ukrajine
Autor: Mateja Martinčević Bosilj, 2. 5. 2022.

Iza nas je još jedna uspješno provedena humanitarna akcija.

Naši učenici u ovoj su akciji prikupljali hranu (brašno, ulje, riža, šećer, kuhinjska sol, tjestenina, juha u vrećici, riblja konzerva, mesna konzerva i marmelada, hrana za bebe kašica i žitne kašice/pahuljice za djecu), higijenske potrepštine (sapun za ruke, gel za tuširanje, šampon za kosu, pasta za zube, četkica za zube, jednokratni brijač, higijenski ulošci, pelene za djecu, krema za djecu, šampon za djecu, dječja pasta za zube, dječja četkica za zube i higijenske vlažne maramice za djecu), te odjeću i obuću.

Učenici su s učiteljicama razvrstali prikupljene stvari i pomogli djelatnicima Crvenog križa ukrcati ih u automobil kako bi sve stiglo u prave ruke.

Zahvaljujemo svima velikog srca koji su se uključili u ovu akciju svojim donacijama.

Ostatak fotografija možete pogledati u fotogaleriji.