Uspješno provedena humanitarna akcija Dan narcisa
Autor: Martina Banek, 6. 4. 2022.

Iza nas je još jedna uspješna humanitarna akcija. Ove godine 26. ožujka obilježio se Dan narcisa na Franjevačkom trgu, Trgu slobode te Shopping parku Supernova u Varaždinu u organizaciji udruge „Mammae klub Varaždin“ već 23. godinu zaredom.

Ove godine sudjelovali smo tako što smo prikupljali novčane donacije i to od 25.3. do 1.4. 2022.  Prikupilo se 2.495,20 kn. Učenici, roditelji i zaposlenici škole svojim su se donacijama u velikom broju odazvali ovoj humanitarnoj akciji na čemu im se „Mammae klub Varaždin“ najljepše zahvaljuje. Novčane donacije bit će iskorištene za financiranje raznih preventivnih programa.

Narcis je simbol novog života, on nam daje nadu, a prevencija i pružanje pomoći u slučaju bolesti daje nam nadu da nikad nismo sami i da nam je pomoć uvijek dostupna.