Dan darovitih učenika u 2. d
Autor: Aleksandra Oreški, 1. 4. 2022.

Nije prvoaprilska šala! Učenici i učenice u 2.d razredu su u petak, 1. travnja 2022. na jedan dan bili učitelji i učiteljice.

Učitelji Matej i Mateo su ponavljali s učenicima množiti broj 10 i dijeliti brojem 10 na satu matematike. Učiteljice Helena i Lucija na satu hrvatskog jezika su čitale pjesmu Ratka Zvrka „Grga Čvarak“ i razgovarale o pjesmi.

Na satu glazbene kulture učenici su sanjarili  uz skladbu „Sanjarenje“ i učili pjevati pjesmicu „Dok mjesec sja“ uz vodstvo učiteljica Ene i Tene.

Za vrijeme produženog boravka vrijedno su pisali domaće zadaće, a pomagale su im  učiteljice Jana i Sara koje su provjerile jesu li sve točno napisali.

Svi su bili odlični: učitelji, učiteljice, učenici i učenice.

Naravno, današnji dan svidio se je i „učenici“ koja je nastavu slušala na daljinu!

Ostatak slika možete pogledati u fotogaleriji.